O nás

V naší advokátní kanceláři poskytujeme kompletní právní služby prakticky ve všech právních odvětvích, a to jak v České republice, tak i na Slovensku. Mezi naše klienty patří jak klientela ze sféry podnikatelské, klientela ze sféry soukromých osob, tak i klientela ze sféry veřejnoprávních korporací.

Široký rozsah našich služeb je z velké části dán individuálním a plně flexibilním přístupem ke klientovi, jakož aktivním přístupem k řešení problému a snahou nahlédnout na věc ze všech možných úhlů pohledu. Specifické problémy pak jsou konzultovány se spolupracujícími odborníky z oblasti daňového a účetního poradenství, se znalci, s notáři, apod.

Rozhodujícím faktorem z hlediska spolupráce s klientem a stěžejním aspektem práce členů naší kanceláře jsou zájmy a potřeby klientů, jež se snažíme naplnit v maximální možné míře. Samozřejmostí je pro nás schůzka s klientem na jím preferovaném místě, a to bez ohledu na vzdálenost či kvalitu cest.

Vždy jsme byli zastánci maximálního využití výdobytků moderní vědy, a proto je naše kancelář vybavena kvalitním technickým zázemím, moderní počítačovou sítí a právním informačním systémem. Samozřejmou součástí našich služeb je provádění autorizované konverze dokumentů.

Právní pomoc je poskytována rovněž v ruském a anglickém jazyce.

Odměnou za naši snahu je pak věrnost našich klientů ze všech koutů Čech, Moravy a Slezska a i ze Slovenska, kdy s řadou z nich jsme navázali mnohaletou úspěšnou a oboustranně ceněnou spolupráci.

Advokátní kancelář AVKP

+420 603 158 182 | Mánesova 808/22, 500 02 Hradec Králové

© 2017 Advokátní kancelář AVKP All rights reserved.